آیین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن خراسان شمالی نیروی انسانی سرمایه مهم هر جامعه است

آیین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن خراسان شمالی:

نیروی انسانی سرمایه مهم هر جامعه است

✍️معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیروی انسانی را سرمایه مهم هر جامعه عنوان کرد و گفت: جانشین پروری در این بنیاد باید مورد توجه قرار گیرد.
دکتر باقرپور در آیین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: نیروی انسانی در هر جامعه به عنوان سرمایه مهم، نقش مهم در توسعه دارد از این رو باید تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد مورد توجه باشد.
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به خدمات بنیاد مسکن در روستاها خاطرنشان کرد: این بنیاد در چهار دهه گذشته، اقدامات خوبی در روستاها انجام داده که سبب عمران و آبادانی در این مناطق شده است.
وی افزود: رویکرد دولت، ارتقای سطح زندگی مردم بویژه روستاییان و افزایش رفاه در این مناطق است.
وی اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و خدمات این بنیاد در زمینه های مختلف همچون بهسازی، مقاوم سازی و بازسازی ها، اجرای طرح هادی و بهسازی محیط روستا سبب رضایت مردم شده است.
معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: رویکرد نظام اسلامی، محرومیت زدایی است و این بنیاد برای خدمات رسانی به روستاها و قشر محروم شکل گرفت.
بر اساس این گزارش در این آیین از زحمات مهندس آدینه تقدیر و مهندس نجف زاده به عنوان معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی معرفی شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.