محرومیت زدایی از اهداف مشترک بنیاد مسکن و برکت می باشد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی:
محرومیت زدایی از اهداف مشترک بنیاد مسکن و برکت می باشد

مهندس علی محمدی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حجت السلام هاشمی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و مهندس روحانی معاون مسکن روستایی با حضور در ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با مدیرکل ستاد در خراسان شمالی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی در این دیدار دکتر شاهینی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی با اشاره به توفیق خدمت به محرومین گفت: محرومیت زدایی از اهداف مشترک بنیاد مسکن و برکت می باشد.
وی افزود: بنیاد مسکن و ستاد فرمان امام جزو یادگاری های رهبر فقید انقلاب اسلامی می باشند .
وی گفت: خدماتی که بنیاد مسکن انجام داده ، شاخص است و شاهد مجموعه خدمات مختلف در شهر و روستاها هستیم که توسط بنیادی که منتسب به دستگاه های انقلابی است اجرا شده و این مسئله بسیار ارزشمند است . وی با اشاره به شرح وظایف و اقدامات ستاد در حوزه اجتماعی ، عمرانی ، راه ها، مراکز خدمات عمومی و مراکز رفاهی، دینی، اقتصادی گفت: بنیاد مسکن هم در بسیاری از موارد متولی هست و با ‌امکانات و توانمندی هایی که در دو بنیاد وجود دارد میشود اقدامات شایسته ای در راستای محرومیت زدایی، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی انجام داد.
وی با اشاره به محرومیت مناطق شهری و روستایی و نیاز به کار و خدمت در بخش های مختلف استان؛ در خصوص ایجاد اشتغال ، مباحث اجرایی ، توسعه روستایی و فعالیتهای عمرانی با همکاری بنیاد مسکن اعلام آمادگی نمود و گفت: در خصوص شرکت های دانش بنیان در ساخت مسکن روستایی و تولید مصالح و موضوعات مرتبط با بنیاد مسکن آمادگی حمایت و همراهی کامل وجود دارد.

در این دیدار مهندس محمدی مدیرکل بنیاد مسکن ، همراهی بنیاد برکت را کمک حال بنیاد مسکن دانست و افزود : بنیاد مسکن در توسعه مساکن روستایی و اجرای طرح هادی اقداماتی مستمر را انجام می دهد که عام المنفعه هستند و خیر و برکتش بر کسی پوشیده نیست.
وی در خصوص مقاوم سازی مسکن روستایی با اشاره به مقاوم سازی ۷۲ هزار واحد مسکن در روستا ها افزود ، هنوز تعداد زیادی از منازل روستائیان نیاز به مقاوم سازی دارند که سالانه در حدود ۵ هزار سهمیه جهت احداث وجود دارد که در این مسیر نیازمند کمک های شما هستیم .
مهندس محمدی ضمن تقدیر از کمک های بنیاد برکت، اضافه کرد امکانات فنی ، مهندسی و ماشین آلات بنیاد مسکن در خدمت فعالیت های بنیاد برکت هستند و ابراز امیدواری کرد با کمک دو نهاد فعالیتهای مفیدی صورت بپذیرد.

#روابط_عمومی_بنیاد_مسکن_انقلاب_اسلامی_خراسان_شمالی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.