دیدار اعضای شورای اسلامی شهربجنورد با مدیرکل بنیاد مسکن استان

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خراسان شمالی، جمشید عین بیگی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد، مهندس اربابی نایب رئیس و مصطفی دلیریان عضو شورا و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان به همراه روشن ضمیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بجنورد با حضور در اداره کل بنیاد مسکن استان با مدیرکل این بنیاد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن تبریک انتصاب مدیر کل بنیاد مسکن ، مهندس زارعی را که در دوره گذشته شورا، شهردار شهر بجنورد بوده اند را مدیری با تجربه ، پرتلاش و صادق دانست که در مجموعه شهری تا آخرین روز و لحظات پایان کاری مشغول خدمت رسانی بود که قطعا خدمات و زحمات ایشان برای شهر بجنورد و شهروندان ماندگار خواهد بود‌.
وی اضافه کرد با حضور مهندس زارعی تعالی و پیشرفت در نهاد خوشنام بنیاد مسکن ادامه دار خواهد بود و در این مسیر شورای شهر و شهرداری بجنورد همراه این خواهد بود .

در این جلسه مهندس زارعی مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تقدیر از حضور اعضای شورای شهر و معاونت شهردار بجنورد ، ارتقا شهرداری بجنورد را که ثمره تلاش شورای شهر و پیگیری های شهردار پر تلاش بجنورد می باشد را تبریک گفت و حضور شهردار و چهل تن از نیروهای شهرداری با هدف خدمت رسانی به زائران اربعین در کشور عراق را اقدامی معنوی، زیبا و قابل تقدیر دانست.
وی در ادامه اضافه کرد بنیاد مسکن با ظرفیت ماشین آلاتی و فنی که دارد همواره در مسیر خدمت به شهروندان در کنار شهرداری بوده است که آخرین حضور در یک ماه اخیر اجرای پروژه خیابان شهید رجائی بوده که از مطالبات چندین ساله شهروندان بجنوردی بوده است که اجرای این پروژه موجب رضایت شهروندان شده است‌ .
مهندس زارعی ابراز امیدواری کرد همکاری ها در پروژه های عمرانی در زمینه های متعدد که هدف و نهایت نفعش برای مردم است، بیشتر از گذشته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.