دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیرکل بنیاد مسکن استان

رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با حضور در اداره کل بنیاد مسکن با مهندس زارعی مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی در این دیدار میرزایی رئیس شورای اسلامی استان ضمن تبریک مهندس زارعی به سمت مدیرکل بنیادمسکن استان گفت : توانایی بنیاد مسکن و عملکرد خوب این نهاد در روستاها و مسکن روستایی و مساکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر محرز است و این فعالیت ها و خدمات ماندگار و باعث افتخار می باشد.
وی افزود: شورای اسلامی استان با تعامل و همدلی به مانند گذشته در راستای ارائه خدمات به روستاها در کنار بنیاد مسکن می باشد و ما این نهاد را از خودمان میدانیم و پیگیر و مسائل و مشکلات در تسریع ارائه خدمت ها هستیم.

در این دیدار مهندس زارعی ضمن تقدیر از حضور اعضای شور اسلامی استان گفت این دوره از شورای استان بسیار فعال و پای کار است و از ظرفیتی که شورای اسلامی استان دارد نباید غافل بود . وی در ادامه خواستار پیگیری اعضای شورای اسلامی استان در شورای عالی استانها نسبت به مناسب سازی درصد سود تسهیلات ساخت مسکن در شهرهای کوچک و محروم استان نسبت به مراکز استان و شهرهای برخوردار شد و اضافه کرد نباید برای همه مناطق شهری نسخه ی واحدی پیچید و در این صورت بیشترین تسهیلات عاید شهرهای بزرگ میشود و شهرهای کوچک و بعضا محروم استان همچنان دچار عقب ماندگی بیشتر خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.