تحویل کلید ۱۰۰۰ واحد مسکونی به محرومین استان

صبح امروز جمعه با حضور معاون استاندار رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی و فرمانداران و تنی چند از مدیران در مراسم افتتاح طرح مسکن محرومین کشور ۱۰۰۰ واحد مسکونی در استان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خراسان شمالی” بیگ زاده” در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و به ریاست رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده در دی ماه سال گذشته بین استانداری خراسان شمالی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت ۳ هزار واحد مسکونی برای محرومین استان در دستور کار قرار گرفت که تا کنون عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد مسکونی به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است .
وی افزود: ۲هزار واحد مسکونی باقیمانده دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی است که تلاش داریم تا پایان سالجاری به اتمام برسد.
وی با اعلام اینکه ۶۹ هزار و ۵۴۹واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شده است، تصریح کرد: ۹ هزار واحد مسکونی از این تعداد در روستاهایی که تبدیل به شهر شده مقاوم سازی شده است.
وی افزود: در طی سه سال اخیر شش هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی بازسازی شده مربوط به سیل سال ۹۸ و ۴ هزار واحد مربوط به طرح ویژه سال های ۹۸و ۹۹ است و پنج هزار واحد مسکونی نیز در دستور کار سالجاری استان قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.