برگزاری جلسه نهضت ملی مسکن در شهرستان اسفراین

برگزاری جلسه نهضت ملی مسکن در شهرستان اسفراین

جلسه نهضت ملی مسکن با هدف بررسی پیشرفت، موانع و مشکلات پروژه های نهضت ملی مسکن با حضور مهندس محمدی مدیرکل طرحهای ملی مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، دکتر زارعی مدیرکل بنیاد مسکن استان ، مهندس باباپور کارشناس دفتر مرکزی، مهندس جزمی معاون مسکن شهری و باحضور مدیران شعب و کارشناسان طرح نهضت ملی مسکن استان و شعب بنیاد مسکن خراسان شمالی در محل بنیاد مسکن شهرستان اسفراین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خراسان شمالی مهندس محمدی مدیرکل طرح های ملی مسکن در این جلسه با اشاره به بازیدهای صورت گرفته از پروژه های شهرستان اسفراین از آگاهی مدیرکل بنیاد مسکن استان از نقاط قوت و ضعف پروژه ها تقدیر نمود.
وی افزود؛ احترام به متقاضی در شعبات رکن اول و اساسی می باشد و با توجه به شناخت و اعتماد مردم میباست نگاه ویژه ای به مقوله اعتبار و کیفیت داشت.
وی از مجموعه استان خواست با دعوت از متقاضیان تورهایی گذاشته شود تا از نزدیک روند ساخت و کیفیت اجرای پروژه ها را ببینند.

در ادامه جلسه مهندس باباپور کارشناس بنیاد مسکن کشور با اشاره به ساخت ۷۰ هزار مسکن نهضت ملی گفت: طرح نهضت ملی مسکن با وجود سه رکن زمین مناسب، متقاضی و تسهیلات یکی از طرح هایست که میتواند موفق باشد . وی در ادامه ضمن درخواست انتقال موانع و مشکلات به مرکز از کارشناسان شعبات خواست تا با دقت تمامی مراحل را در سامانه مربوطه وارد نمایند.
در ابتدای جلسه دکتر زارعی مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارشی از آخرین وضعیت پروژه ها را ارائه نمود و اضافه کرد نباید همه شهرستان ها نسخه واحدی داشته باشند.
وی افزود در این طرح بر اساس نگاه کارشناسانه به شیوه های گروه های ساخت و بنیاد ساخت بنا به وضعیت هر شهرستان توجه خواهد شد .
دکتر زارعی همچنین آماده سازی اراضی را حلقه مفقوده این طرح دانست و افزود از این پس تلاش خواهیم کرد تا توان امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی را جهت تسریع در پروژه ها به کار ببندیم.

#روابط_عمومی_بنیاد_مسکن_انقلاب_اسلامی_خراسان_شمالی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.