افتتاح طرح هادی در بجنورد

 

افتتاح و کلنگ زنی ۹ طرح هادی در روستاهای خراسان شمالی در دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) که به نمایندگی پروژه طرح هادی و آسفالت روستای ارگ در بخش مرکزی شهرستان بجنورد با حضور مدیران بنیاد مسکن و اهالی روستا به بهره برداری رسید.

تاکید معاون بنیاد مسکن خراسان شمالی بر نگهداری از طرح هادی روستایی

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی بر اهمیت نگهداری از طرح هادی تاکید کرد و گفت: اجرای طرح هادی با صرف اعتبار و هزینه های زیادی اجرایی می شود از این رو امید می رود دهیار و شورای اسلامی روستا در نگهداری طرح ها کوشا باشند.
علی اکبر صابری در آیین بهره برداری از طرح هادی روستای ارگ از توابع شهرستان بجنورد اظهار داشت: بی توجهی به نگهداری در طرح هادی سبب می شود تا عمر این طرح ها کاهش یابد.
وی افزود: به برکت انقلاب و حضور بنیا د مسکن انقلاب اسلامی شاهد توسعه وعمران در روستاها هستیم و مردم از مزایای طرح هادی و نیز مقاوم سازی واحدهای مسکونی بهره مند هستند.
وی گفت: اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران باید نسبت به ترمیم و مرمت حفاری هایی که دستگاه های خدمات رسان در روستاها انجام می دهند حساس باشند و اعتبار مورد نیاز را از دستگاه ها دریافت و هزینه کنند.
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی افزود: دستگاه های خدمات رسان باید هزینه های مرمت آسفالت را به دهیاری پرداخت کنند تا پس از اقدامات عمرانی شرکت های خدمات رسان، بلافاصله برای مرمت اقدام شود.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی هم این بنیاد را مولود انقلاب و از نهادهای خدمت گزار به مردم بویژه در روستاها عنوان کرد و گفت: این انقلاب متعلق مردم و از آن ملت است از این رو مسوولان تلاش دارند تا رضایت مردم بویژه در روستا بیش از پیش حاصل شود.
حجت الاسلام هاشمی اظهار داشت: خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون خدمات گسترده و خوبی به روستاییان داده است، پرداخت تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی سبب شده تا مردم این مناطق از خانه ای مستحکم و مقاوم بهره مند شوند.
وی افزود: اجرای طرح هادی هم در راستای توسعه و عمران روستاها در دستور کار است و خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه در استان انجام شده است.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بجنورد نیز در خصوص طرح هادی روستای ارگ گفت: برای زیرسازی و روسازی و آسفالت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع از روستای ارگ، بیش از ۶۶۹ میلیون تومان هزینه شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.