پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› تقدیر و تشکر ›› تقدير امام جمعه اهل سنت از خدمات بنياد مسكن

    RSS2.0
چاپ   
تقدير امام جمعه اهل سنت از خدمات بنياد مسكن

عضو شوراي اسلامي و دهيار روستاي باغلق شهرستان راز و جرگلان با حضور در اداره كل بنياد مسكن با مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن و معاونين ايشان  ديدار نمودند.

به گزارش روابط عمومي در اين ديدار دهيار روستاي باغلق  با بيان اين كه روستاي باغلق با همت بنياد مسكن نسبت به گذشته بسيار تغيير كرده است و رسيدگي به آسفالت اين روستا از ضروريات بود كه اجراي طرح هادي و آسفالت اين روستا كه گذرگاه روستاهاي مرزي راز و جرگلان ميباشد توسط مديريت سخت كوش شهرستان بجنورد اجرايي شد كه اين كار نه تنها تقدير بزرگان و اهالي اهل سنتروستاي باغلق كه دست مريزاد روستاهاي متعدد تركمن نشين را داشته است . و اين حضور  صرفا به منظور ارزشگذاري و قدرداني از خدمات اين نهاد در روستاها مي باشد.

مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن نيز در اين ديدار گفت روستاي باغلق روستاي بزرگي بود و همت بزرگي را هم ميطلبيد كه در اين ميان اگر كمك اهالي شورا و دهيار و بزرگان نميبود جايگاه روستا اينگونه نميبود.

وي اضافه كرد تعامل دهيار و شوراها با دستگاه هاي اجرايي باعث توسعه روستا و خدمات دهي مناسب به روستائيان خواهد شد .

در ادامه مهندس محمدي گفت : وقتي ثمره زحمات شادي و رضايت مردم ميباشد هيچ تقديري از اين بالاتر نيست و فعاليتهاي اين نهاد در طول ساليان انقلاب اسلامي جز وظيفه و خدمت به روستائيان و محرومين نيست .

گفتني ست در پايان لوح تقدير امضا شده توسط آخوند يزداني امام جمعه دهستان اهل سنت باغلق ، اعضاي شوراي اسلامي و دهياري باغلق به مدير كل بنياد مسكن تقديم شد.

    RSS2.0